Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023-24

Zakończenie roku szkolnego w klasach 1-3 było bardzo uroczyste. Klasa 3 pod kierunkiem Pani Elżbiety Beczały przygotowała piękny program artystyczny. Było wzruszająco i z humorem. Pani Dyrektor wspólnie z panią wychowawczynią wręczyły dyplomy dla wyróżniających się uczniów, nagrody książkowe oraz świadectwa. Trzecioklasiści otrzymali dekoracyjne linijki z dedykacją zakupione przez Radę Rodziców.

Uczniowie klasy 1 i klasy 2 również otrzymali upominki i odebrali świadectwa w swoich klasach. Nie zabrakło podziękowań i ciepłych słów dla Rodziców naszych uczniów.

Następnie odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas 4-8. Cóż to była za akademia.

Zaczęliśmy od poloneza. Potrafi nas zaskoczyć nasza młodzież… Piosenki, wiersze satyryczne, skecz, prezentacja, na której zobaczyliśmy, jak z małych brzdąców wyrośli nam nasi Absolwenci, spersonalizowane nagrody. Śpiewały i występowały nawet panie nauczycielki – pełna integracja.

Jednak czas płynie nieubłaganie, a ten rok jakoś tak wyjątkowo szybko nam minął. Przed nami nowe wyzwania, nowe cele i marzenia. Pani Dyrektor w pięknych słowach podsumowała cały rok szkolny i pożegnała klasę ósmą.

Było wręczanie świadectw i świadectw z wyróżnieniem, podziękowania dla Rodziców za trud wychowawczy, jaki włożyli, co nie jest łatwe, bo przecież wszyscy Państwo pracujecie zawodowo i wychowujecie najczęściej więcej niż jedno dziecię, podziękowania dla Rady Rodziców, Nauczycieli, Obsługi i oczywiście dla Dzieci.

Cudowne chwile i bardzo radosne, a jednak trochę smutne bo przecież byliśmy z tymi Dziećmi osiem lat. Na naszych oczach zmieniały się, dorastały. Przed Wami i Państwem nowy etap. Życzymy sukcesów i zwyczajnie szczęścia, a Pani Patrycji Pietraczyk dziękujemy za świetną akademię.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023-24
Przewiń do góry
ZADZWOŃ DO NAS